27.10.2022, 1:17
Za mne sázková kancelář rozděluje louky a to ve všech případech A,B i C.
Ano asi by se u všech dalo polemizovat zdali se tam dá projít. Ale já raději hraji tak, abych nemusel složitě zkoumat kartičky s lupu, abych přišel na to zadli tam je nebo není mezera a dává to tak smysl.
Ale jinak souhlasím s tím, že hlavní je se domluvit na začátku jak k nim budeme přistupovat.
No jsem zvědavý jak se k tomu postaví HiG :)
Ano asi by se u všech dalo polemizovat zdali se tam dá projít. Ale já raději hraji tak, abych nemusel složitě zkoumat kartičky s lupu, abych přišel na to zadli tam je nebo není mezera a dává to tak smysl.
Ale jinak souhlasím s tím, že hlavní je se domluvit na začátku jak k nim budeme přistupovat.
No jsem zvědavý jak se k tomu postaví HiG :)
