15.12.2025, 17:52
Hezký den,
chtěla bych se zeptat na některé detaily z rozšíření Věže a zloději (dostala jsem předčasně k vánocům- ježíšek nevydržel :D ). Když zloděj ukradne dílek a dá ho k počítadlu a posléze se mění za jiný nebo se uplatní body, má se dát zpět do krabice- znamená to úplně vyřadit a už se s nimi nehraje nebo se dají do zásoby kartiček, s kterými se bude hrát?
A kartičky s věžemi se do hry umisťují jen v okamžiku, kdy někdo vytáhne kartičku zloděje a není na věži žádný strážný, takže je ta kartička ukradena- a vymění se za kartičku věže, která se umístí do hracího "plánu"?
chtěla bych se zeptat na některé detaily z rozšíření Věže a zloději (dostala jsem předčasně k vánocům- ježíšek nevydržel :D ). Když zloděj ukradne dílek a dá ho k počítadlu a posléze se mění za jiný nebo se uplatní body, má se dát zpět do krabice- znamená to úplně vyřadit a už se s nimi nehraje nebo se dají do zásoby kartiček, s kterými se bude hrát?
A kartičky s věžemi se do hry umisťují jen v okamžiku, kdy někdo vytáhne kartičku zloděje a není na věži žádný strážný, takže je ta kartička ukradena- a vymění se za kartičku věže, která se umístí do hracího "plánu"?
